Zapalmy znicz pamięci - oddajmy cześć bohaterom


Pamięć o utraconej bliskiej osobie może być źródłem siły i pocieszenia. Kiedy ktoś umiera, możesz mieć wrażenie, że część Ciebie również odeszła. Możesz czuć się smutny, zły, winny, dumny lub odczuwać inne emocje związane ze śmiercią bliskiej osoby. Zachowanie pamięci o ukochanej osobie może pomóc w dalszym życiu. Można przypomnieć sobie, jacy byli i jakie mieli dla nas znaczenie. Można często o nich myśleć i rozmawiać z innymi. Można zadbać o to, by o nich nie zapomniano.

Zapalmy znicz by pokazać, że pamiętamy

Utrata ukochanej osoby nigdy nie jest łatwa, ale może być jeszcze trudniejsza, jeśli się jej nie pamięta. Świece pamiątkowe to świetny sposób, aby pomóc Ci pamiętać o ukochanej osobie. Można również umieścić na świecy zdjęcie ukochanej osoby, aby mieć o niej wizualne przypomnienie. Umieszczenie zdjęcia na świecy może być miłym sposobem na powiązanie pamięci o ukochanej osobie z czymś, co faktycznie można zobaczyć. Świece mogą też pomóc w upamiętnieniu ukochanej osoby, która już nie żyje. Można zapalić świecę, aby pokazać innym, że pamięta się o ukochanej osobie i poczuć z nią większą więź.


Zapalmy znicz pamięci

Pamiętamy o naszych bliskich

Pamiętanie o bliskich, którzy już nie żyją, może być trudne. Być może ponownie wyszłaś za mąż, urodziłaś własne dzieci lub wyprowadziłaś się. Może nawet zmieniłeś nazwisko. Te okoliczności mogą utrudnić pamiętanie o bliskich. Aby o nich pamiętać, być może trzeba będzie zmienić niektóre z przyzwyczajeń. Można zmienić codzienne rutynowe czynności tak, aby przypominały o bliskiej osobie. Można umieścić jej zdjęcie na stoliku nocnym lub w miejscu pracy. Można używać specjalnego przedmiotu, który przypomina o ukochanej osobie. Można też przyłączyć się do grupy wsparcia, która pomaga pamiętać o ukochanej osobie.


Dodane przez użytkownika Admin · 29-06-22