Pobierz materiały


Są to pliki do pobrania, do których można uzyskać dostęp online. Możesz pobrać wszystkie pliki z tego przewodnika i nie tylko. Można także zamieścić odnośniki do innych stron internetowych lub dokumentów zawierających dodatkowe materiały. Pobierając materiały, upewnij się, że pobierasz wersję kompatybilną z Twoim komputerem. Istnieje wiele różnych typów plików, a większość komputerów obsługuje tylko jeden typ. Upewnij się więc, że pobierasz typ pliku, który najlepiej współpracuje z Twoim komputerem. Dostępne typy plików to: PDF, DOC i DOCX.

Materiały do pobrania - zdjęcia

Zdjęcia w tym przewodniku są dostępne do pobrania! Jeśli chcesz umieścić zdjęcia w swoim przewodniku lub z jakiegoś innego powodu chcesz je wykorzystać, możesz pobrać pliki tutaj. Typy plików to: JPG i PNG.

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania - artykuły

To są artykuły, do których możesz uzyskać dostęp online. Możesz pobrać wszystkie artykuły z tego przewodnika i nie tylko. Można także zamieścić odnośniki do innych stron internetowych lub dokumentów zawierających dodatkowe treści. Pobierając artykuły, upewnij się, że pobierasz wersję kompatybilną z Twoim komputerem. Istnieje wiele różnych typów plików, a większość komputerów obsługuje tylko jeden typ. Upewnij się więc, że pobierasz ten typ pliku, który najlepiej współpracuje z Twoim komputerem. Dostępne typy plików to: PDF, DOC i DOCX.

Materiały do pobrania - prezentacje PowerPoint

Prezentacje PowerPoint zawarte w tym przewodniku są dostępne do pobrania! Jeśli chcesz umieścić prezentacje PowerPoint w swoim przewodniku lub z jakiegoś innego powodu chcesz z nich skorzystać, możesz pobrać pliki tutaj. Typy plików to: PPT i PPTX.